biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

Kontaktai

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Daugų g. 5A, LT-62169 Alytus
Tel./Faks.  (8 315) 51 653); mob. 8 657 83816
El. adresas www.alytausvsb.lt, el. p. biuras@alytausvsb.lt
Juridinių asmenų registras
Kodas 301768543

Direktorė
Ingrida Rutkauskienė
Tel. (8 315) 51 653
Mob. 8 657 50 659
El. p. ingrida@alytausvsb.lt

Vyriausioji buhalterė
Daiva Dvilinskienė

Tel. (8 315) 51 653
El. p. daiva.d@alytausvsb.lt

 

 Administratorė
Asta Lasickienė

Tel./Faks. (8 315) 51 653)
Mob. 8 657 83816
El. p. biuras@alytausvsb.lt



Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą,

Rima Jaškevičienė
Tel. (8 315) 51 653)
El. p. rima@alytausvsb.lt

(vaiko auginimo atostogose)

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą,

Akvilė Bartkuvienė
Tel. (8 315) 51 653)
El. p. akvile@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą ir stebėseną

Ernesta Bartaševičiūtė
Tel. (8 315) 51 653)
El. p.ernesta@alytausvsb.lt

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą 

Daiva Krasauskienė
Tel. (8 315) 51 653)
El. p.daiva.k@alytausvsb.lt

 (vaiko auginimo atostogose)

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą 

Loreta Spitrytė
Tel. (8 315) 51 653)
El. p.loreta@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė,
atsakinga už vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūrą,
Valentina Štreimikienė
(Tel. 8 657 50 656)
El. p. valentina@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Simona Kašelionytė

l-d "Šaltinėlis"
Alytaus profesinio rengimo centras
l-d "Vyturėlis"
(Tel. 8 657 50 668)
El. p. simona@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Rita Adamukaitienė

„Volungės“ pagrindinė mokykla
l-d "Volungėlė"
(Tel. 8 657 50 664)
El. p. rita.a@alytausvsb.lt

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Ingrida Geraltauskaitė

Piliakalnio progimnazija
"Drevinuko" mokykla-darželis
(Tel. 8 657 50 667)
El. p. geraltauskaite@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Alvyra Kirkliauskienė

Šaltinių pagrindinė mokykla
l-d "Pušynėlis"
(Tel. 8 657 50 658)
El. p. alvyra@alytausvsb.lt

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Ona Kiškytė

A. Ramanausko-Vanago gimnazija
l-d "Linelis"
(Tel. 8 657 50 662)
El. p. ona.k@alytausvsb.lt

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Laimutė Marcalienė

Jotvingių gimnazija
l-d "Boružėlė"
(Tel. 8 657 50 669)
El. p. laimute@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Vilma Skamerakienė

Putinų gimnazija
Senamiesčio pradinė mokykla
l-d 'Nykštukas"
(Tel. 8 657 50 671)
El. p. vilma@alytausvsb

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,
Inga Modėjūtė
Likiškėlių pagrindinė mokykla
l-d "Obelėlė"
Dainavos pagrindinė mokykla
(Tel. 8 657 50 673)
El. p. inga@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

Daiva Vaškelytė

VšĮ šv. Benedikto gimnazija
l-d "Putinėlis"
(Tel. 8 657 50 665)
El. p. daiva@alytausvsb.lt

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Ilona Vabolienė

Dzūkijos pagrindinė mokykla
“Vilties” mokykla-darželis
(Tel. 8 657 50 663)
El. p.  ilona@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Rosita Jakaitienė

"Sakalėlio" pradinė mokykla
l-d "Girinukas" 
l-d "Du gaideliai"
l-d "Pasaka"

(Tel. 8 657 84 920)
El. p.  rosita@alytausvsb.lt

 

Visuomenės sveikatos specialistė,
vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje,

Raimonda Radzevičienė

Panemunės pagrindinė mokykla
Vidzgirio pagrindinė mokykla 
l-d "Saulutė"

(Tel. 8 657 79306)
El. p.  raimonda@alytausvsb.lt

 

 

 

 

Kas privalo rūpintis žmonių sveikata?
sveika mokykla 20 metų