biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

Naujienos

2018-10-12

     Lektorius, Arūnas Maliauskas, kviečia į nemokamus praktinius užsiėmimus. Užsiėmimų metu žmogus raginamas suvokti šias paprastas tiesas: tavo vaistas randasi  tavyje - išmok juo pasinaudoti, tavo  psichologas taip pat randasi  tavyje - pabandyk juo pasitikėti, tavo  nesėkmės  kyla iš tavęs - išmok anksčiau laiko tai pastebėti. Šių užsiėmimų  tikslas  atrasti pasikartojančių ligų ir nesėkmių priežastis, atkurti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą, tapti savo kūno šeimininku. Tai unikali mokymų sistema, kurios dėka suprasite, kad - SVEIKATA  –  MŪSŲ PAČIŲ RANKOSE !                

Skaityti plačiau
2018-10-10

     Akys padeda mums pažinti aplinkinį pasaulį, grožėtis juo ir apsisaugoti nuo pavojų. Akys vadinamos sielos veidrodžiu. Privalome jomis rūpintis, nenumoti ranka į akių nuovargį ir skausmus.

Skaityti plačiau
2018-09-28

     Dėl gripo vakcinų tyčia skleidžiama dezinformacija apie neva nekokybiškas, nesaugias Lietuvai tiekiamas sezonines gripo vakcinas yra netoleruotina, sako atsakingų institucijų specialistai. Pastaruoju metu viešojoje erdvėje padažnėjo atvejų, kuomet visuomenė bauginama ir raginama nesiskiepyti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis kompensuojama sezonine gripo vakcina.

Skaityti plačiau
2018-09-28

     Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras primena, jog nuo 1999 metų Pasaulinės širdies federacijos iniciatyva kasmet rugsėjo mėnesio 29 d. yra minima Pasaulinė širdies diena. Todėl prašome pasirūpinti savo širdimi ir sveikata.

Skaityti plačiau
2018-09-27

Europos judumo savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16 – 22 dienomis. Šiemetinės Europos judumo savaitės šūkis – „Pasirink ir judėk“.

Skaityti plačiau
2018-09-21

     Europos judumo savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16 – 22 dienomis. Šiemetinės Europos judumo savaitės šūkis – „Pasirink ir judėk“. Kasmet prie aktyvios veiklos, kuri ragina aktyviai judėti prisideda ir Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Skaityti plačiau
2018-09-20

Seminaro metu lektorės dalyvius konsultuos įvairiais elgesio sutrikimų klausimais, mokys ugdyti autizmo spektro sutrikimų turinčius vaikus, namuose, pristatys priemones skirtas autizmo spektro sutrikimų turintiems vaikams, ves praktinius užsiėmimus, dalinsis gerąja patirtimi su visais esančiais seminare.

Skaityti plačiau
2018-09-12

    Nuo Rugsėjo 1 d. įsigaliojo naujos rekomendacijos dėl vaikų maitinimo organizavimo. Viena iš jų – vaikams rekomenduojama neštis sveikus užkandžius į mokyklas ar darželius (įskaitant šventes ir gimtadienius) ir vengti maisto produktų, kuriais neleidžiama prekiauti mokyklos valgykloje, bufete ar maisto pardavimo automatuose.

Skaityti plačiau
2018-09-12

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija kviečia dalyvauti nuotraukų konkurse "Pasirink ir judėk"

Skaityti plačiau
2018-09-07

     Rugsėjo mėnesį visiems Lietuvos pirmokams bus įteikti plakatų ir lipdukų komplektai, skatinantys rūpintis burnos sveikata ir tinkamai valytis dantis – du kartus per dieną ne mažiau kaip po 2 minutes. Tokią akciją inicijuoja Sveikatos apsaugos ministerija ir Lietuvos Respublikos odontologų rūmai.

 

Skaityti plačiau
2018-09-06

    Kasmet visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama Europos judumo savaitė. Jos renginiai vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. Rugsėjo 22-oji daugelyje Europos miestų tradiciškai skelbiama Diena be automobilio. Šių metų Europos judumo savaitės tema – „Pasirink ir judėk“

Skaityti plačiau
2018-09-06

Prisijunk prie #BEACTIVE Europos sporto savaitės kartu su Alytaus sveikuolių klubu „Ryžtas“

Skaityti plačiau
2018-09-04

Informuojame, kad antros rugpjūčio mėnesio pusės Mažosios Dailidės ir Didžiosios Dailidės ežerėlio vandens mėginiai, kokybei nustatyti, imti rugpjūčio 27 dieną. Gauti rezultatai parodė, kad Mažosios ir Didžiosios Dailidės ežerėlio vandens kokybė atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2007 ,,Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė‘‘ reikalavimus.

 

 

Skaityti plačiau
2018-08-31

     Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja renginį Gyvenimo skonis su „MyHero“, kurį finansuoja Alytaus miesto savivaldybė. Šiuo renginiu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į Alytaus miesto jaunimo prasmingą, aktyvų ir sveiką laisvalaikį, skatinant jaunimo sąmoningumą bus organizuojami fizinio aktyvumo užsiėmimai.

Skaityti plačiau
2018-08-24

     Iki naujų mokslo metų pradžios liko nedaug laiko, todėl Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai primena, pasirūpinti profilaktiniu vaiko sveikatos patikrinimu, jeigu dar to nepadarėte.  Profilaktiškai tikrintis sveikatą ir apsilankyti pas savo šeimos gydytoją bei gydytoją odontologą privaloma visiems vaikams iki 18 metų, kasmet iki rugsėjo 15 dienos. Nuo šiol duomenys apie vaiko sveikatos būklę tvarkomi elektroniniu būdu.

Skaityti plačiau
2018-08-23

Informuojame, kad paskutiniai rugpjūčio mėnesio Mažosios Dailidės ir Didžiosios Dailidės ežerėlio vandens mėginiai, kokybei nustatyti, imti rugpjūčio 20 dieną. Gauti rezultatai parodė, kad Mažosios ir Didžiosios Dailidės ežerėlio vandens kokybė atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2007 ,,Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė‘‘ reikalavimus.

Skaityti plačiau
2018-08-22

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės  sveikatos biurui reikalingas Visuomenės sveikatos specialistas, vykdantis visuomenės sveikatos stiprinimą (pakaitinis).

Darbo krūvis – 1 etatas.

Skaityti plačiau
Kas privalo rūpintis žmonių sveikata?
sveika mokykla 20 metų