biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

Naujienos

2022-05-23

Vasaros vaikų stovykla – pats geriausias laikas išbandyti save įvairiose srityse, geriau pažinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

Skaityti plačiau
2022-05-20

Judėjimo sveikatos labui dienai paminėti visuomenės sveikatos biuras kvietė pasitikrinti žinias, užpildant sveikatos žinių klausimyną, kurį sudarė 15 klausimų įvairiomis sveikatos temomis.

Skaityti plačiau
2022-05-13

Gegužės 13 d. švenčiama Pasaulinė kokteilių diena. Kokteilis – tai gėrimas, gaunamas maišant įvairius gėrimus. Manoma, kad gėrimai buvo pradėti maišyti tarpusavyje, siekiant išgauti netikėtus spalvų derinius, kurie sugundytų žmogų paragauti. Dabartinėse mados tendencijose labai populiarūs tampa tirštieji vaisių ir daržovių kokteiliai, dar kitaip vadinami glotnučiais (angl. smoothie).

Skaityti plačiau
2022-05-10

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras birželio 13 – 17 d. organizuoja nemokamą sveikatingumo stovyklą suaugusiems. Kiekvieną dieną dalyvių lauks pietūs ir sveiki užkandžiai.

 

Skaityti plačiau
2022-04-28

Atėjus pavasariui akis džiugina pabundanti gamta ir besiskleidžianti žaluma. Tačiau ne visiems šis laikas yra malonus – dėl padidėjusios žiedadulkių koncentracijos ore beveik ketvirtadaliui žmonių visame pasaulyje ir Lietuvoje prasideda pavasarinės alergijos.

Skaityti plačiau
2022-04-21

     Balandžio 27 d. 9.30 val. biure (konferencijų salėje) organizuojamas susitikimas su Lietuvos sveikuolių sąjungos garbės nariu, Alytaus miesto garbės piliečiu, ilgamečiu švietimo sistemos darbuotoju Vytautu Mockevičiumi.

Skaityti plačiau
2022-04-19

GENTYS- tai vyrų grupė, kuri apima 2 mėn. programą (8 kassavaitinius susitikimus), per kurią Tu ir kiti kruopščiai atrinkti vyrai tapsite savarankiška Gentimi. Kurso metu tapsi Genčių HUB’o nariu, su Genčių fasilitatoriumi išmoksi turėti prasmingus genties susitikimus, kelsi tikslus, lavinsi įgūdžius: disciplinos, klausymosi, sąmoningumo, atgalinio ryšio, konfliktų valdymo, jausmų pažinimo.

Skaityti plačiau
2022-04-15

→Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, kviesdamas minėti Pasaulinę dieną be tabako bei atkreipdamas dėmesį į tai, kad šie metai ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje paskelbti ,,Jaunimo metais“, organizuoja socialinę akciją „Ženk Nerūkęs“.

Skaityti plačiau
2022-04-14

Mobilioji psichologinių krizių įveikimo komanda teikia krizinę pagalbą bendruomenėms, organizacijoms ir šeimoms, susiduriančioms su krize po netekties, nelaimingo atsitikimo ar kitokio sukrečiančio įvykio.

Skaityti plačiau
2022-04-06

SUAUGUSIŲJŲ GYVENSENOS STEBĖSENOS TYRIMAS 2022 M. SAVIVALDYBĖSE 

Skaityti plačiau
2022-04-05

Neretai girdime, kad kai gyvenimą "ištinka" rutina, žmogus pradeda ilgėtis... laisvės. O kas, jeigu rutinoje yra kur kas daugiau laisvės, nei kad gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio? Kviečiame paklausti savęs "Kokį jausmą man sukelia žodis rutina?" ir tą jausmą atsinešti į nemokamą paskaitą "Rutina ir pilnaveriškas gyvenimas - suderinama?". Iki pasimatymo balandžio 13-ąją 17.30 val. visuomenės sveikatos biure (Vingio g. 15A, Alytus).

Skaityti plačiau
2022-04-01

Kviečiame į nemokamus PIRMOSIOS PAGALBOS MOKYMUS. Pirma pagalba – pirmas žingsnis siekiant padėti kitiems ir operatyviai bei tikslingai sureaguoti gresiant pavojui žmogaus gyvybei.

Skaityti plačiau
2022-03-30

Kviečiame 65 m. ir vyresnius Alytaus miesto gyventojus į nemokamus fizinio aktyvumo užsiėmimus sporto klubuose. Užsiėmimai finansuojami Alytaus miesto savivaldybės lėšomis.

Skaityti plačiau
2022-03-29

Šių metų balandžio–birželio mėnesiais visose Lietuvos savivaldybėse bus vykdomas antrasis suaugusiųjų gyvensenos stebėsenos tyrimas. Alytaus miesto savivaldybėje šį tyrimą organizuos ir vykdys miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.

Skaityti plačiau
Kaip vertinate teikiamų paslaugų kokybę?
sveika mokykla 20 metų