biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

Naujienos

2012-02-26

Kad vasaris – sveikatingumo mėnuo, vien tai žinoti neužtenka. Reikia taip gyventi. Tad Vidzgirio pagrindinės mokyklos bendruomenė vasario 22 dieną, direktoriui Valdui Račkauskui pritarus, skyrė sveikatos stiprinimui, turiningam laisvalaikio leidimui, aktyviam judėjimui gamtoje.

Skaityti plačiau
2012-02-23

2012 m. vasario 13 – 15 dienomis „Volungės“ pagrindinėje mokykloje vyko sveikatingumo savaitė. Šiomis dienomis mokiniai buvo kviečiami aktyviai judėti ne tik kūno kultūros pamokose, bet ir pertraukų metu. Mokiniai 3 ir 4 pertraukų metu, vadovaujami mokytojos J. Ežerskienės, galėjo pašokti linijinius šokius, kiti rinkosi į mažąją sporto salę žaisti stalo teniso.

Skaityti plačiau
2012-02-21

Besikeičiantis klimatas Baltijos šalims gresia erkių antplūdžiu, o tai reiškia, kad nuolat auga grėsmė susirgti erkiniu encefalitu. 2010 m. Lietuvoje buvo užregistruota 612 susirgimų, 3 žmonės mirė. Vien Alytaus mieste ir rajone 2010 m. erkiniu encefalitu susirgo 21 žmogus, o 2011 m. medikai užfiksavo jau 23 šios ligos atvejus.

Skaityti plačiau
2012-02-20

Panemunės pagrindinėje mokykloje vasario mėnuo taip pat buvo paskelbtas sveikatingumo mėnesiu. Tačiau sveikatingumas, tai ne tik grūdinimasis, fizinis aktyvumas, bet ir saugi aplinka bei paties žmogaus sauga. Todėl mūsų mokyklos pradinukai vasario 15 dieną buvo pakviesti dalyvauti saugaus eismo viktorinoje ,,Kelias į mokyklą“. Jos metu vaikai entuziastingai atsakinėjo į pateiktus klausimus, sprendė kryžiažodžius ir pan. Tiksliausiai užduotis atlikusieji buvo apdovanoti Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro prizais.

Skaityti plačiau
2012-02-14

Šiais metais Alytaus Jotvingių gimnazija įsijungė į sveikatinimo projekto „Nedelsk“ akciją „Tūkstantis gervelių“. Akcijos tikslas buvo išlankstyti 1000 popierinių gervelių, kurios yra sveikatos ir vilties simbolis. Gimnazijos bibliotekininkė Lina Motiekienė kantriai mokė lankstyti origami visus, kurie norėjo prisidėti prie akcijos. Vaiko gerovės komisija svarstė, kaip įdomiau sukabinti pagamintus lankstinius. Visiems labiausiai patiko psichologės Vitalijos Baranauskienės pasiūlytas gervelių užuolaidėlės variantas.

Skaityti plačiau
2012-02-02

Sveikata yra dovana, kurią pasidovanoti reikia pačiam! Su šiuo šūkiu Vidzgirio pagrindinės mokyklos bendruomenė pradėjo vasario mėnesio renginius, skirtus sveikatingumo propagavimui ir ugdymui.

Skaityti plačiau
2012-02-02

Nepabūgę šalčio vasario 1d. 8.00 val. Dzūkijos pradinės mokyklos mokiniai ir jų mokytojos dalyvavo kolektyvinėje mankštoje, kurią inicijavo Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Šios akcijos tikslas – informuoti visuomenę apie sveikos gyvensenos svarbą ir naudą, propaguoti grūdinimąsi, judėjimą ir aktyvų laisvalaikio leidimą žiemos metu.

Skaityti plačiau
Kaip vertinate teikiamų paslaugų kokybę?
sveika mokykla 20 metų