biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

Naujienos

2012-06-28

Asbestas yra pavojingas žmonėms, kai jo plaušeliai (skaidulos) patenka į aplinkos orą iš asbesto produktų. Kol asbesto turintys statiniai ar gaminiai yra neliečiami, asbestas didesnio pavojaus nekelia. Tačiau tuos statinius griaunant, o asbestinius gaminius ardant, laužant ar kitaip apdorojant, aplinkoje pasklinda labai smulkūs, akimi nematomi plaušeliai.

Skaityti plačiau
2012-06-26

Birželio 26 d. minima Tarptautinė kovos su narkomanija ir narkotikų kontrabanda diena. Jungtinių Tautų Organizacijos Generalinė asamblėja jau 1987 m. paskelbė šios dienos minėjimą, skirtą atkreipti visuomenės dėmesį į plintančias priklausomybės ligas, skatinti kovoti su tabako, alkoholio, narkotikų gamintojais ir platintojais.

Skaityti plačiau
2012-06-15

Vaikai dažnai klausia arba norėtų paklausti – kodėl makaronų ir blynų reikia valgyti saikinai, kodėl negalima kasdien valgyti traškučių, ledų ir šokolado? Kaip valgyti sveikai, bet skaniai?

Skaityti plačiau
2012-06-13

Gegužės pabaigoje buvo organizuota mažmeninės prekybos tinklo RIMI ir septynių Lietuvos miestų Visuomenės sveikatos biurų inicijuojamo sveikos mitybos projekto „Supervaikai“ antroji dalis – teorinę dalį apie sveiką mitybą jau išmokę Alytaus darželių auklėtiniai buvo pakviesti į praktines maisto gamybos pamokas RIMI parduotuvėse.

Skaityti plačiau
2012-06-08

Gegužės 31d. daugelyje Alytaus miesto mokyklų vyko akcija skirta Pasaulinei dienai be tabako paminėti.  Šis renginys skirtas atkreipti dėmesį į rūkymo žalą žmogaus sveikatai. Tabako rūkymas yra viena iš rimčiausių mirties priežasčių, kurių galėtume išvengti. Tabako epidemija kasmet nusineša 6 milijonus gyvybių, kurių 600 000 – pasyvaus rūkymo aukos. Jeigu nebus imtasi veiksmų, 2030-aisiais rūkymas pasiglemš 8 milijonus žmonių gyvybių.

Skaityti plačiau
2012-06-04

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai pasveikino naujagimius gimusius Pasaulinę dieną be tabako Alytaus Stasio Kudirkos ligoninėje. Gegužės 31 dieną dviem gimusioms mergytėms įteikti marškinėliai su užrašu ,,Gimiau nerūkanti“, o tėveliams knygelės apie rūkymo įtaką mamos ir vaiko sveikatai, diplomėlis su palinkėjimais saugoti mažyles nuo tabako dūmų.

Skaityti plačiau
Kaip vertinate teikiamų paslaugų kokybę?
sveika mokykla 20 metų