biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

Naujienos

2014-06-20

Vasara tas metas kuomet visus reikalingus vitaminus ir mineralines medžiagas galime gauti tiesiai iš savo daržo ar sodo. Tai tinkamiausias laikotarpis pradėti sveikai maitintis, tiesiog reikia truputėlio fantazijos ir galėsite mėgautis sveikais, skaniais ir lengvai paruošiamais patiekalais iš įvairiausių lauko gėrybių. Norėdami priminti bei paskatinti vartoti kuo daugiau šviežių daržovių ir vaisių į Alytaus  lopšelį–darželį „Volungėlė“ pakvietėme alytiškius dalyvauti paskaitoje „Sveika ir tinkama mityba skubantiems“ bei paragauti šviežiai spaustų sulčių.

Skaityti plačiau
2014-06-20


Siekiant tinkamai paminėti 2014 metus – Vaikų sveikatos metus, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas organizavo vaikų fotografijų konkursą „Gyvenu sveikai, mąstau blaiviai“. Konkurse galėjo dalyvauti visos šalies mokyklų mokiniai, tačiau nugalėtoja tapo Alytaus miesto gimnazistė. Džiugu, kad mūsų mieste yra tokių talentingų, sveiką gyvenimo būdą puoselėjančių moksleivių. Galima drąsiai didžiuotis Paulina, kuri užėmė pirmą vietą tarp visų šalies mokinių dalyvavusių konkurse. 

Skaityti plačiau
2014-06-10

Šalyje maudymosi sezonas prasideda birželio 1 d. ir tęsiasi iki rugsėjo 15 d. Atsižvelgiant į Lietuvos higienos normą HN 92:2007 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“, maudyklų vandens kokybės tyrimai turi būti pradėti likus 2 savaitėms iki maudymosi sezono, t. y. nuo gegužės 15 d., ir reguliariai atliekami kas dvi savaites birželio, liepos, rugpjūčio mėnesiais iki rugsėjo 15 d. Kai nustatoma reikalavimų neatitikimų, turi būti atliekami papildomi tyrimai.

Skaityti plačiau
2014-06-02

Kiekvienais metais šimtai tūkstančių žmonių visame pasaulyje miršta nuo ligų, kurias sukelia rūkymas. Dauguma šiandien rūkančių suaugusių žmonių rūkyti pradėjo paauglystėje. Užsirūkę pirmą cigaretę, jie norėjo būti panašūs į suaugusius. Gana dažnai vaikai ir paaugliai pradeda rūkyti dėl spaudimo, patiriamo iš rūkančių bendraamžių. Jiems siūloma irgi pabandyti, o vaikai nežino kaip atsisakyti. Vaikai ir paaugliai prieš imdami cigaretę turėtų pagalvoti: jei rūkysiu, pradės smirdėti mano rūbai, pagels  dantys, nenorės draugauti mergaitės/ berniukai ir t.t.

Skaityti plačiau
Kaip vertinate teikiamų paslaugų kokybę?
sveika mokykla 20 metų