biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

Naujienos

2017-10-27

Spalio mėnesį startavo  mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai 2017“ I etapas. Konkursą organizavo Alytaus miesto savivaldybės Švietimo skyrius ir Alytaus miesto visuomenės sveikatos biuras. 

Skaityti plačiau
2017-10-23

Jaunimo rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo programa turi ugdomąją ir prevencinę paskirtį. Ugdomoji – rengti jaunus žmones gyvenimui, pateikti pilną lytiškumo sampratą, suteikti žinių  apie šeimą, ugdyti brandžią ir atsakingą už savo veiksmus asmenybę. Prevencinė – vykdyti ankstyvų lytinių santykių ir su jais susijusių problemų, patyčių, priekabiavimo ir lytinio išnaudojimo prevenciją.

Skaityti plačiau
2017-10-20

Osteoporozė yra labiausiai paplitusi žmonių kaulų liga ir viena didžiausių globalių visuomenės sveikatos problemų. Tai organizmo sutrikimas, pasireiškiantis kaulų retėjimu, minkštėjimu, kaulų tankio ir masės mažėjimu.

Skaityti plačiau
2017-10-17

Spalio mėnesį „Volungės“ pagrindinėje mokykloje vyko antrų klasių mokinių kuprinių svėrimo akcija. Šios akcijos tikslas – atkreipti mokinių ir jų tėvelių dėmesį į mokyklinės kuprinės svorį ir turinį bei poveikį vaiko sveikatai.

Skaityti plačiau
2017-10-03

Šią savaitę prasideda gripo sezonas – tai periodas, trunkantis nuo 40-osios kalendorinės metų savaitės iki 20-osios kitų metų kalendorinės savaitės. Įprastai Lietuvoje sergamumo gripu pikas stebimas žiemos mėnesiais, t. y. gruodžio ir sausio mėnesiais.

Skaityti plačiau
Kaip vertinate teikiamų paslaugų kokybę?
sveika mokykla 20 metų