biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

Naujienos

2017-02-27

    Vasario 24 – osios rytą lopšelio - darželio „Pušynėlis“ vaikai linksmai šurmuliavo aktų salėje. Staiga visi nuščiuvo, kadangi į salę įlingavo ruda meškutė. Pasisveikinusi su vaikais, šleivakojė papriekaištavo, kad vaikų triukšmas ją prikėlė iš žiemos miego.

Skaityti plačiau
2017-02-24

     Alytaus savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo akciją „Moterys, pasitikrinkite dėl kiaušidžių vėžio“. Susidomėjimas šia akcija buvo labai didelis. Deja tyrimų kiekis buvo ribotas ir  pasinaudoti šia akcija galėjo tik pirmosios prisiskambinę moterys. Buvo atlikta šimtas nemokamų kraujo tyrimų CA – 125 vasario 13 – 17 dienomis. Gavus rezultatus paaiškėjo, kad 6 moterims, kurių amžius 27 - 45 m., buvo nustatytas padidėjęs vėžio antigenas CA – 125, t.y. CA -125  > 35 V/ml ir net 5 iš jų apie tai nieko neįtarė.

Skaityti plačiau
2017-02-23

     Nuo vasario 15 dienos visoje Lietuvoje prasidėjo ligonių kasų organizuojamas moksleivių nuotraukų konkursas „Sveika šeima“. Vilniaus teritorinė ligonių kasa kviečia visus Vilniaus ir Alytaus apskričių progimnazijų, pagrindinių, vidurinių mokyklų ir gimnazijų moksleivius, išskyrus pradinukus, taip pat profesinio rengimo mokyklų mokinius dalyvauti ir fotografuoti. Konkursas vyks iki kovo 31 dienos.

Skaityti plačiau
2017-02-21

Širdies ir kraujagyslių ligos Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, buvo ir tebėra pagrindinė mirties priežastis. Mirtingumas nuo širdies ir kraujagyslių sistemos ligų užima pirmąją vietą tarp visų mirties atvejų. Dėl šių ligų 53 Pasaulio sveikatos organizacijos Europos regiono šalyse kasmet miršta 4,35 milijono, Europos Sąjungos šalyse – 1,9 milijono žmonių. Kita liūdna statistika ta, kad Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, sergančiųjų cukriniu diabetu daugėja daugelyje šalių. Prognozuojama, kad 2030 metais cukriniu diabetu sirgs apie 550 mln. žmonių.

Skaityti plačiau
2017-02-20

SUAUGUSIUS KVIEČIAME Į NEMOKAMUS UŽSIĖMIMUS BASEINE ŠV. BENEDIKTO GIMNAZIJOJE. GRUPĖ RENKAMA KOVO MĖNESIUI. UŽSIĖMIMAI VYKS PIRMADIENIAIS NUO 9:00 IKI 10:00 VAL. IR TREČIADIENIAIS NUO 18:15 VAL. IKI 19:15 VAL. TAS PATS ŽMOGUS GALI REGISTRUOTIS TIK VIENAI SAVAITĖS DIENAI IR VIENAM MĖNESIUI!

Skaityti plačiau
2017-02-17

Vaikai ir jų sveikatos stiprinimas – jau kelintus metus iš eilės išlieka viena prioritetinių Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro veiklos krypčių. Kiekvienais metais vykdomos įvairios veiklos, kuriomis siekiama gerinti vaikų sveikatą, padėti išvengti tam tikrų, ypatingai vaikų tarpe daugėjančių, lėtinių ligų bei įvairių susirgimų.

Skaityti plačiau
2017-02-15

Visuomenės sveikatos biuras ankstų vasario 15-tosios rytą Šaltinių pagrindinėje mokykloje pradėjo žaisminga mankšta – šokiu į kurį įsiliejo šios mokyklos bendruomenė. Taip šioje mokykloje buvo paminėta Pilietiškumo mėnesio „Kuriame šiandien - kuriame ateičiai" pradžia!

Skaityti plačiau
2017-02-13

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras tęsdamas gražias bendradarbiavimo su Alytaus policija tradicijas, vasario 3 d. buvo pakviestas sudalyvauti Alytaus apskrities VPK posėdžių salėje vykusiose Alytaus policijos sporto klubo "Aukuras" organizuotose 4-osiose Alytaus apskrities policijos pareigūnų štangos spaudimo varžybose. 

Skaityti plačiau
2017-02-10

     2017 m. vasario mėnesį Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pakvietė lektorių  Marių Laurinaitį, kuris skaitė paskaitas Alytaus miesto ugdymo įstaigų mokiniams, taip pat Alytaus miesto visuomenės sveikatos biuro sveikatos priežiūros specialistėms. Paskaitos metu Lektorius daug dėmesio skyrė socialiniams tinklams, jų poveikiui vaikų emocinei būklei, kalbėta apie teisines patyčių pasekmes, kas turi atsakyti, jei nepilnametis mokinys tyčiojasi iš kitų asmenų prisidengdamas svetimais asmens duomenimis, suklastoja socialiniuose tinkluose savo asmenybę, amžių, kaip gali visi tai žinantys reaguoti.

Skaityti plačiau
2017-02-06

     Vasario 11 dieną kviečiame paklaidžioti po kalvotą Trako mišką (Lazdijų raj.). Pėsčiųjų žygyje pamatysim į Raudonąją knygą įrašytus bekočius ąžuolus, užlipsime ant Raganų kalno ir įžengsime į šalčio sukaustytą aukštapelkę. Miške sutiksime stirnų, šernų ir lapių pėdsakų. Maršrutas vidutinio sunkumo, atstumas 8 km.

Skaityti plačiau
2017-02-06

„Harmonijos oazė“ – tai vieta, kurioje ramybę gali surasti kiekvienas : didelis ar mažas, kuriam reikalingas atokvėpis ar atsipalaidavimas, idividuali ar grupinė terapija.

Skaityti plačiau
Kaip vertinate teikiamų paslaugų kokybę?
sveika mokykla 20 metų