biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

Naujienos

2018-09-28

     Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras primena, jog nuo 1999 metų Pasaulinės širdies federacijos iniciatyva kasmet rugsėjo mėnesio 29 d. yra minima Pasaulinė širdies diena. Todėl prašome pasirūpinti savo širdimi ir sveikata.

Skaityti plačiau
2018-09-28

     Dėl gripo vakcinų tyčia skleidžiama dezinformacija apie neva nekokybiškas, nesaugias Lietuvai tiekiamas sezonines gripo vakcinas yra netoleruotina, sako atsakingų institucijų specialistai. Pastaruoju metu viešojoje erdvėje padažnėjo atvejų, kuomet visuomenė bauginama ir raginama nesiskiepyti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis kompensuojama sezonine gripo vakcina.

Skaityti plačiau
2018-09-27

Europos judumo savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16 – 22 dienomis. Šiemetinės Europos judumo savaitės šūkis – „Pasirink ir judėk“.

Skaityti plačiau
2018-09-21

     Europos judumo savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16 – 22 dienomis. Šiemetinės Europos judumo savaitės šūkis – „Pasirink ir judėk“. Kasmet prie aktyvios veiklos, kuri ragina aktyviai judėti prisideda ir Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Skaityti plačiau
2018-09-20

Seminaro metu lektorės dalyvius konsultuos įvairiais elgesio sutrikimų klausimais, mokys ugdyti autizmo spektro sutrikimų turinčius vaikus, namuose, pristatys priemones skirtas autizmo spektro sutrikimų turintiems vaikams, ves praktinius užsiėmimus, dalinsis gerąja patirtimi su visais esančiais seminare.

Skaityti plačiau
2018-09-12

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija kviečia dalyvauti nuotraukų konkurse "Pasirink ir judėk"

Skaityti plačiau
2018-09-12

    Nuo Rugsėjo 1 d. įsigaliojo naujos rekomendacijos dėl vaikų maitinimo organizavimo. Viena iš jų – vaikams rekomenduojama neštis sveikus užkandžius į mokyklas ar darželius (įskaitant šventes ir gimtadienius) ir vengti maisto produktų, kuriais neleidžiama prekiauti mokyklos valgykloje, bufete ar maisto pardavimo automatuose.

Skaityti plačiau
2018-09-07

     Rugsėjo mėnesį visiems Lietuvos pirmokams bus įteikti plakatų ir lipdukų komplektai, skatinantys rūpintis burnos sveikata ir tinkamai valytis dantis – du kartus per dieną ne mažiau kaip po 2 minutes. Tokią akciją inicijuoja Sveikatos apsaugos ministerija ir Lietuvos Respublikos odontologų rūmai.

 

Skaityti plačiau
2018-09-06

Prisijunk prie #BEACTIVE Europos sporto savaitės kartu su Alytaus sveikuolių klubu „Ryžtas“

Skaityti plačiau
2018-09-06

    Kasmet visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama Europos judumo savaitė. Jos renginiai vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. Rugsėjo 22-oji daugelyje Europos miestų tradiciškai skelbiama Diena be automobilio. Šių metų Europos judumo savaitės tema – „Pasirink ir judėk“

Skaityti plačiau
2018-09-04

Informuojame, kad antros rugpjūčio mėnesio pusės Mažosios Dailidės ir Didžiosios Dailidės ežerėlio vandens mėginiai, kokybei nustatyti, imti rugpjūčio 27 dieną. Gauti rezultatai parodė, kad Mažosios ir Didžiosios Dailidės ežerėlio vandens kokybė atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2007 ,,Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė‘‘ reikalavimus.

 

 

Skaityti plačiau
Kaip vertinate teikiamų paslaugų kokybę?
sveika mokykla 20 metų