biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

Naujienos

2019-05-31

Kasmet, gegužės 31 dieną Pasaulio sveikatos organizacija ir pasauliniai partneriai švenčia pasaulinę dieną be tabako. Šios dienos tikslas yra didinti informuotumą apie žalingą ir mirtiną tabako vartojimo ir antrinio rūkymo poveikį sveikatai, taip pat atgrasyti nuo bet kokios formos tabako naudojimo. 2019 m. Pasaulinės tabako dienos dėmesys skiriamas „tabakui ir plaučių sveikatai“. Siekiama atkreipti dėmesį į neigiamą tabako poveikį žmonių plaučių sveikatai: nuo vėžio iki lėtinių kvėpavimo takų ligų.

Skaityti plačiau
2019-05-30

     Atlikti pirmieji 2019 m. gegužės mėnesio Mažosios ir Didžiosios Dailidės ežerėlių vandens ir paplūdimių smėlio kokybės mėginiai

Skaityti plačiau
2019-05-29

     Gegužės 28 d. Vidzgirio pagrindinėje mokykloje jau antrus metus iš eilės nuvilnijo viktorina „Sveikam kūne – sveika siela“. Renginį organizavo ir vedė visuomenės sveikatos specialistė Raimonda Radzevičienė, jai talkino Rosita Jakaitienė.

Skaityti plačiau
2019-05-23

     Kiekviena diena yra puiki galimybė išbandyti kažką naujo ir išeiti iš komforto zonos. Nauji iššūkiai padeda sužinoti savo galimybes, atneša naujos, neįkainojamos patirties. Kolekcionuoti iššūkius kvietė ir  Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, kuris siūlė 20 km. žygį įveikti pėsčiomis.

Skaityti plačiau
2019-05-21

     Alytaus mieste įteisintos dvi maudyklos – Didžiosios ir Mažosios Dailidės ežerėlio paplūdimiai.

Skaityti plačiau
2019-05-21

Mūsų dėmesys yra vienas labiausiai “apkrautų” psichinės veiklos procesų. Kasdien visi blaškomės tarp gausybės darbų, pareigų ir norų. Laiko nurimti, stabtelti, skirti laiko sau – visai nelieka. Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo Alytaus miesto savivaldybės finansuojamą sveikos gyvensenos skatinimo projektą „Streso valdymo mokykla“, kurio tikslas yra  lavinti dėmesį, ugdyti sąmoningumą, smalsumą, kantrybę, pasitikėjimą savimi bei mažinti patiriamą stresą.

Skaityti plačiau
2019-05-20

ARTĖJANČIOS PASAULINĖS DIENOS BE TABAKO PROGRA KVIEČIAME DALYVAUTI KONKURSE "RŪKYMĄ KEIČIU Į ......., NES......

Skaityti plačiau
2019-05-10

Gegužės 10 dieną Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais vykdė akciją „Saugok gyvybes keliuose“. Šių metų gegužės 6–12 dienomis vyksta penktoji Jungtinių Tautų saugaus eismo keliuose savaitė „Saugok gyvybes #SpeakUp“ (#prabilk), kurios tikslas – ryžtingai atstovauti saugumui keliuose visame pasaulyje siekiant įgyvendinti tvaraus vystymosi tikslus ir kitas saugumo keliuose strategijas.

Skaityti plačiau
2019-05-06

     Higienos instituto Sveikatos informacijos centro Mirties priežasčių registro išankstiniais duomenimis, 2018 metais Alytaus mieste mirė 624 gyventojai, Lietuvoje  – 39 574 žmonės.

Skaityti plačiau
Kaip vertinate teikiamų paslaugų kokybę?
sveika mokykla 20 metų