biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektas "Būk aktyvus!".

2021-10-06

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą "Būk aktyvus!". Projektas yra finansuojamas Alytaus miesto savivaldybės biudžeto lėšomis.

 

Fizinis aktyvumas, sveikata ir gyvenimo kokybė yra glaudžiai susiję. Reguliaria fizine veikla užsiimančio žmogaus kūne vykstantys morfologiniai ir funkciniai pakitimai gali padėti išvengti kai kurių ligų (širdies ir kraujagyslių, diabeto, kai kurių rūšių vėžio, depresijos) arba jas pavėlinti.

 

Pastaruoju metu (pandemijos) susirūpinta ypač menku fiziniu aktyvumu: per mažai judama ir sportuojama, žaidimus atvirame ore pakeitė sėdėjimas prie kompiuterių ar televizorių. Suaugusių žmonių fizinis aktyvumas, judrumas dėl šiuolaikinės gyvensenos dar labiau sumažėjo. Remiantis turimais duomenimis, 40–60 proc. Europos Sąjungos žmonių gyvensena yra nejudri, todėl įvairiuose tarptautiniuose dokumentuose ir gairėse akcentuojama žmonių skatinimo keisti nejudrų gyvenimo būdą į sveikesnį ir aktyvesnį būtinybė.

 

Todėl Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, skatindamas didinti fizinį aktyvumą bei pajėgumą, vykdo projektą „Būk aktyvus“ ir kviečia visus miesto gyventojus atvykti į individualias treniruotes su treniruokliais, kurių metu ne tik galite sustiprinti širdies ir kraujagyslių darbą, kūno raumenis, imunitetą,  bet ir padailinti kūno formas, pagreitinti medžiagų apykaitą, sureguliuoti kraujospūdį, odą pastangrinti bei atsipalaiduoti.

 

Laukiame Jūsų adresu: Vingio g. 15A, Alytus (Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras).

 

Kaip vertinate teikiamų paslaugų kokybę?
sveika mokykla 20 metų