biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

Išmanus vaikščiojimas

2019-03-14

     Ėjimas yra puikus būdas pagerinti arba palaikyti sveikatą. Vaikščiojant bent 30 minučių kiekvieną dieną, galima pagerinti širdies ir kraujagyslių sistemos būklę, sustiprinti kaulus, sumažinti riebalų perteklių ir padidinti raumenų galią bei ištvermę. Taip pat vaikščiojimas padeda išvengti širdies ligų, antro tipo cukrinio diabeto, osteoporozės ir net gi kaip kurių onkologinių susirgimų. Skirtingai nuo kaip kurių kitų pratimų, vaikščiojimas yra nemokamas ir nereikalauja jokios specialios įrangos ar mokymo.  

 

     Aktyvų gyvenimo būdą bei vaikščiojimą, renkasi ir Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai. Naudodamiesi Vlados Musvydaitės sukurta programėle #walk15, turime galimybę skaičiuoti nueitus žingsnius ir dalyvauti įmonių iššūkyje bei džiaugtis pasiektais rezultatais. Pradėjus skaičiuoti žingsnius programėlės pagalba, įmonių iššūkyje startavome nuo 96 vietos, o dabar per trumpiau nei mėnesį, biuro specialistai kartu su biuro paslaugomis besinaudojančiais asmenimis, pasiekėme 8 vietą ir savo sąskaitoje turime 3046707 žingsnius. Norėdami atsidėkoti prie mūsų prisijungusiems dalyviams, įteikėme prisiminimo dovanėlę – puodelį.

 

     Taip pat ir kitus Alytaus miesto gyventojus kviečiame užsiimti fiziniu aktyvumu – išmaniai, nes kuo daugiau žingsnių Jūsų piniginėje, tuo didesnė nauda Jūsų sveikatai. Judėkite ir būkite išmanūs.

 

 

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

 

 

 

Kaip vertinate teikiamų paslaugų kokybę?
sveika mokykla 20 metų