biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

Išrinkti nuotraukų konkurso „Pasirink ir judėk“ nugalėtojai!

2018-09-27

      Europos judumo savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16 – 22 dienomis. Šiemetinės Europos judumo savaitės šūkis – „Pasirink ir judėk“.

      Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija rugsėjo 12-21 dienomis kvietė dalyvauti nuotraukų konkurse "Pasirink ir judėk". Konkurso dalyviai siuntė nuotraukas įamžinę alternatyvaus judėjimo būdą į darbą, mokyklą ar judėjimą mieste. Konkurse dalyvavo 24 dalyviai. Visos atsiųstos nuotraukos buvo patalpintos Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro facebook paskyroje. Daugiausiai LIKE paspaudimų surinkusios nuotraukos buvo apdovanotos Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos įsteigtais prizais.

      1 vietos nugalėtoja – Inga Zautrė (431 balsai)

      2 vieta – Laima Kulikajevienė (398 balsai)

      3 vieta – Andrius Girša (309 balsai)

      4 vieta – Matukas (302 balsai)

      1 vietos nugalėtoja laimėjo paspirtuką, 2, 3 ir 4 vietos prizininkai buvo apdovanoti kuprinėmis su Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos logotipu. Džiaugiamės, kad tiek daug konkurso dalyvių renkasi alternatyvias transporto priemones ir taip prisideda prie švarios aplinkos išsaugojimo.

     Judumo savaitei įpusėjus buvo pasirinkta keliauti pėsčiomis. Alytaus miesto gyventojai buvo kviečiami dalyvauti 10 km žygyje, kuris iš dalies buvo finansuojamas Alytaus miesto savivaldybės. Tam, kad kelionė pėsčiomis būtų saugi, Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija  kiekvienam dalyviui dovanojo po atšvaitą.

      Dėkojame Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijai prisidėjus prie Europos judumo savaitės renginių Alytuje. Linkime, kad kiekviena savaitė būtų judri ir kupina prasmingos ir nuotaikingos veiklos.

      Alytaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro informacija

Kaip vertinate teikiamų paslaugų kokybę?
sveika mokykla 20 metų