biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

Kviečiame į viešas paskaitas apie užkrečiamąsias ligas ir skiepus

2019-10-04

     Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC), bendradarbiaudamas su Alytaus miesto  savivaldybės visuomenės sveikatos biuru, spalio 9–11 dienomis rengia viešas paskaitas „Vakcinomis valdomų užkrečiamųjų ligų aktualijos ir jų profilaktika“. Jos vyks Alytaus kolegijoje, adresu Studentų g. 17, Alytus .

 

     Paskaitos bus skaitomos tris dienas, jų metu bus pristatomos šios ir kitos temos:

 

  • Spalio 9 d. (9:00–17:00 val.): Tymai dar viena grįžtanti infekcija. Per maistą plintančių infekcijų prevencijos principai. Vakcinos visam gyvenimui. Ar būtinai erkės įsisiurbimas turi baigtis liga ir kitos temos.

 

  • Spalio 10 d. (9:00–17:00 val.): Kokios galimos nepageidaujamos reakcijos į skiepus? Kokiomis infekcinėmis ligomis sergame Lietuvoje. Erkė, ką apie ją verta žinoti? Tuberkuliozė ir kaip jos išvengti

 

  • Spalio 11 d. (9:00–17:00 val.): Kaip apsisaugoti nuo virusinių žarnyno infekcijų? ŽPV infekcija ir kaip jos išvengti? Kodėl reikia skiepyti vaikus? Raudonukė, poliomielitas ar vis dar aktualios ligos

 

     Į viešas paskaitas kviečiame registruotis iki spalio 8 dienos  el. paštu – daiva.k@alytausvsb.lt nurodant savo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, telefono numerį bei darbovietę.

 

Programa: spausti čia

 

 

Viešos paskaitos vykdomos įgyvendinat projektą „Tikslinės grupės vaikų skiepijimo apimčių įvertinimas, specialistų ir visuomenės sveikatos raštingumo didinimas užkrečiamųjų ligų profilaktikos tema“.  Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis.

Kaip vertinate teikiamų paslaugų kokybę?
sveika mokykla 20 metų