biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

KVIETIMAS DALYVAUTI SOCIALINĖJE AKCIJOJE „ŽENK NERŪKĘS“

2022-04-15

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, kviesdamas minėti Pasaulinę dieną be tabako bei atkreipdamas dėmesį į tai, kad šie metai ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje paskelbti ,,Jaunimo metais“, organizuoja socialinę akciją „Ženk Nerūkęs“, kuri vyks š. m. gegužės 2 – 30 dienomis. Kiekvieną, nepaisant amžiaus, įpročių ar pomėgių, kviečiame rinktis gyvenimą „be dūmų” ir jungtis prie šios akcijos – ne konkuruojant ar varžantis, bet leidžiant laiką kartu, bendraujant ir žingsniuojant – su draugu, artimuoju, kolega ar augintiniu! Drauge atraskime naujus pomėgius!

 

Kodėl verta dalyvauti ,,Ženk Nerūkęs‘‘ akcijoje, skirtoje Pasaulinei dienai be tabako?

 

Kviečiame mokinius, jų tėvus, mokytojus, vaikų ir jaunimo dienos centrų auklėtinius, socialinius pedagogus ir psichologus, pagalbos mokiniui bei visuomenės sveikatos specialistus, atvirų jaunimo centrų bei atvirų jaunimo erdvių darbuotojus, specialistus, dirbančius su jaunimu bei jaunimo reikalų koordinatorius, ir visus kitus, kartu ir kiekvieną atskirai, neabejingus gyvenimui „be dūmų“, aktyviai dalyvauti Departamento organizuojamoje akcijoje.

 

„Ženk Nerūkęs“ dalyviais gali būti kiekvienas! Kviečiame rinktis gyvenimą „be dūmų“ bei smagiai žingsniuoti, praleisti laiką su draugu, šeimos nariu ar augintiniu, renkant žingsnius ir neskaičiuojant minučių. O jei taip jau atsitiko, kad jau turite priklausomybę, tai gali būti proga pabandyti ją iškeisti į naują ir sveikesnį įprotį. Kiekvienas, dalyvaudamas akcijoje, turės galimybę laimėti įvairių prizų: kelionės krepšius, gertuves, ausines, kuprines ir kitus prizus. 

 

Paskatinkime visus, neabejingus gyvenimui „be dūmų“, gegužės 2 – 30 dienomis dalyvauti akcijoje ,,Ženk nerūkęs‘‘. Išankstinė registracija socialinėje akcijoje ,,Ženk Nerūkęs‘‘ pasideda nuo balandžio 11 d. ir vyks prisijungus per mobiliąją programėlę „#walk15“:

 

• Parsisiųskite programėlę „#walk15“.

• Spauskite „taurės“ ikoną.

• Prisijunkite prie iššūkio „Ženk Nerūkęs“ ir eikite!

 

Kaip prisijungti prie iššūkio rasite ČIA → site/files/Instrukcija.pdf

 

 

 

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento informacija

Kaip vertinate teikiamų paslaugų kokybę?
sveika mokykla 20 metų