biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

L/d „Pušynėlis” – linksmosios estafetės su meškute

2017-02-27

     Vasario 24 – osios rytą lopšelio - darželio „Pušynėlis“ vaikai linksmai šurmuliavo aktų salėje. Staiga visi nuščiuvo, kadangi į salę įlingavo ruda meškutė. Pasisveikinusi su vaikais, šleivakojė papriekaištavo, kad vaikų triukšmas ją prikėlė iš žiemos miego. Jinai brido per pusnis, šleivojo per mišką ir atkeliavo pasilinksminti su vaikais. Mažieji padainavo dainelę ir padarė mankštelę kartu su meškute. Rudnosiukė pasiūlė surengti linksmąsias estafetes.

 

     Vaikai turėjo keturiomis ropoti pro tunelį, eiti šakomis, pereiti upę „ledo lytimis“, vaikščioti su piramide ant galvos, padaryti iš segtukų saulę. Pabaigoje meškutė suguldė vaikus ant kilimo ir liepė kuo stipriau pūsti kamuoliukus. Estafetėse pralaimėtojų nebuvo – laimėjo draugystė. Pasidžiaugė meškutė, kad vaikai labai greiti, linksmi ir energingi. Bet ji jau pavargo, todėl paprašė vaikų padainuoti dainelę apie meškučius.

 

     Vaikams labai patiko susitikimas su meškute, nes jie ne tik puikiai praleido laiką, bet ir gavo padėkos raštus bei skanias dovanėles.

 

 

 

Alvyra Kirkliauskienė

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Kas privalo rūpintis žmonių sveikata?
sveika mokykla 20 metų