biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

Nemokama paskaita: Visų taip mėgstami ledai: kiek, kada ir kokių?

2021-06-01
Šiandien minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šia proga labai norime atkreipti dėmesį į vaikų mitybą - ypatingai per didelį cukraus vartojimą ir nesveikus desertus.
 
 
Tikriausiai nei vienas iš mūsų, tiek vaikas, tiek suaugęs vasaros neįsivaizduoja be ledų porcijos! Rodos, šiltuoju sezonu šis skanumynas įgauna nekaltą pavidalą, todėl juo galima mėgautis kone kasdien. O kaip iš tikrųjų yra? Kaip dažnai galima mėgautis ledais, kokius juos pasirinkti, į ką atkreipti dėmesį perkant, kad jie būtų mažiausiai kenksmingi sveikatai? Mokysimės ne tik rinktis sveikesnius ledus, skaityti ledų etiketes, tačiau ir gaminsime sveikus ledus patys! Tad labai kviečiame tėvelius, senelius ir mažuosius virtuvės šefus – vaikučius į birželio 3 d. 17:30 val. vyksiančią nuotolinę teorinę – praktinę paskaitėlę „VISŲ TAIP MĖGSTAMI LEDAI: KIEK, KADA IR KOKIŲ?“
 
 
REGISTRACIJA EL. PAŠTU: daiva.k@alytausvsb.lt
 
 
Registruojantis nurodykite savo Vardą, amžių, telefono numerį ir būtinai el. paštą, į kurį gausite ne tik prisijungimo nuorodą, bet ir sąrašą produktų, kurių reikės ledų gamybai.
 
 
Iki greito pasimatymo!
 
 
Kaip vertinate teikiamų paslaugų kokybę?
sveika mokykla 20 metų