biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

Nemokamos paskaitos

2018-04-27

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuojai Šeimų mokyklėlės projektą, kurį finansuoja Alytaus miesto savivaldybė. Šiemet į šią mokyklėlę kviečiamos Alytaus miesto šeimos, būsimi  ir esami tėveliai (globėjai), auginantys vaikus, ar jų artimieji. Mokyklėlė skirta šeimoms šviesti ir sveikatinti. Šeimos bus konsultuojamos įvairiais vaikų auginimo klausimais. Tai puiki galimybė išgirsti specialistų patarimus, autorių ir praktikų idėjas, lavinti auklėjimo įgūdžius, saugoti ir stiprinti šeimos sveikatą.

 

 

Visos paskaitos ir užsiėmimai – nemokami.

Į paskaitas galite registruotis telefonu (8 315) 516 53

 

 

 

Gegužės 8 d. 17.30 val. Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure (Daugų g. 5A, Alytus) paskaita „Emocijos šeimoje“. Lektorius – Liudas Švipas (psichologas).

 

Paskaitoje bus kalbama:

  • kaip sukurti tvirtus šeimos santykius;
  • kaip atpažinti emocijas, šeimos narių jausmus;
  • kaip pačiam ateiti į šeimą ir kaip pateikti save kitiems.

 

 

 

 

Gegužės 15 d. 17.30 val. Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje (Topolių g. 19A, Alytus) paskaita „Vaikų galia (iš)gyventi“. Lektorius – Vaidas Arvasevičius (sertifikuotas kūno psichoterapeutas, šeimos, karjeros, gyvenimo būdo konsultantas ir mokovas, lektorius ir pranešėjas). 

 

Paskaitoje bus kalbama:

  • savarankiškumą, jo skatinimą kasdienybėje;
  • dažnai pasikartojančias suaugusiųjų klaidas;
  • vaikų gebėjimą mėgdžioti, kopijuoti elgesį, apie pavyzdžio galią ir bejėgiškumą;
  • kiekvieno unikalų kelią, mokymosi gyventi pobūdį ir motyvaciją, entuziazmą ir gyvybingumą;
  • padrąsinimus, pagyrimus ir pergyrimus;
  • įvertinimą, sėkmės ir nesėkmės santykio įtaką būsimai motyvacijai.

 

 

 

 

 

Kitos gegužės mėnesio užsiėmimų nemokamos paskaitos

 

Gegužės 22 d. 17.30 val. Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure (Daugų g. 5A, Alytus) paskaita „Kaip suvaldyti stresą“. Lektorė – Nijolė Jakubaitienė. Paskaitoje mokins kaip kiekvienam reikėtų stiprinti psichinę sveikatą ir kaip nepasiduoti neigiam stresui.

 

Gegužės 29 d. 17.30 val. Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure (Daugų g. 5A, Alytus) paskaita „Teisingi pusryčiai“. Lektorius – Romualdas Šapaitis. Paskaitoje bus kalbama apie šiuolaikinių pusryčių rūšis, kodėl netinkami pusryčiai ar pusryčių atsisakymas yra grėsmė nutukti, kodėl mes priaugame svorio. Taip pat kokių problemų atsiradimą iššaukia antsvoris ir išsiaiškinkime, kaip funkcionuoja mūsų organizmas, ką reikia valgyti ir gerti sveikų ir subalansuotų pusryčių metu.

 

 

 

Kas privalo rūpintis žmonių sveikata?
sveika mokykla 20 metų