biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

Pasaulinės AIDS dienos minėjimas Jotvingių gimnazijoje

2018-12-03

         Gruodžio 1-oji visame pasaulyje minima kaip Pasaulinė AIDS diena. Kiekvienais metais šią dieną mes esame kviečiami susimąstyti apie tai, jog ši liga – tai nėra „kažkur kitur“ egzistuojanti ir tikrai negalinti mūsų paliesti, kad ši liga nesirenka „kaltų“ ar „nekaltų“, ji gali užklupti kiekvieną.

 

           Minėdama Pasaulinę AIDS dieną, mūsų gimnazija kasmet prisijungia prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro visoje Lietuvoje vykdytos iniciatyvos – protų mūšio „AIDS: geriau žinoti “.

 

            Į gimnazijos skaityklą buvo pakviestos pirmų gimnazijos klasių komandos. Mokiniai prisisegė raudonus kaspinėlius – solidarumo su užsikrėtusiais ŽIV ir sergančiais AIDS žmonėmis simbolius. Visi dalyviai labai stengėsi teisingai atsakinėti į  Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro paruoštus klausimus, gilino žinias apie AIDS ir ŽIV iš pateiktų skaidrių. Nors klausimai pasirodė nelengvi, tačiau viso renginio metu vyravo gera nuotaika bei draugiška atmosfera.

 

           Po atkaklios kovos buvo išrinkti nugalėtojai. Pirmą vietą protmūšyje „AIDS: geriau žinoti 18 “laimėjo 1F klasės komanda, antrąją – 1D  klasės komanda, trečiąją – 1A klasės komanda.

 

          Renginį organizavusios socialinė pedagogė Jolita Peleckienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Laimutė Marcalienė įteikė padėkos raštus visoms dalyvavusioms protų mūšyje komandoms, apdovanojo diplomais nugalėtojus.

 

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

 

Kaip vertinate teikiamų paslaugų kokybę?
sveika mokykla 20 metų