biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

VSB specialistai dirba intensyviu tempu

2020-04-02

     Siekiant suvaldyti COVID-19 ligą Alytaus miesto visuomenės sveikatos biuro specialistų darbas karantino metu vyksta intensyviai nuo pat pirmos dienos.

 

     Nuo kovo 17 dienos visuomenės sveikatos biuro specialistai dirba nacionaliniam visuomenės sveikatos centre (NVSC) padeda bendrauti su asmenimis grįžusiais ar atvykusiais iš užsienio valstybių, seka jų sveikatos būklę ir įspėja dėl privalomos 14 dienų izoliacijos.

 

     Nuo kovo 24 dienos visuomenės sveikatos specialistai buvo apmokyti ir vyksta padėti į Alytuje, prie Kultūros centro (Pramonės g. 1B)  atidarytą mobilų punktą, kuriame pacientams imami ėminiai tyrimams dėl naujojo koronaviruso (COVID-19).

 

     Nuo balandžio 2 dienos, bendradarbiaujant su NVSC, biuro specialistai pradeda darbus Raigardo pasienio punkte šalia Druskininkų.

 

 

     Alytiškiai, mums rūpi Jūsų sveikata todėl turėkime kantrybės ir pabūkime namuose, būkime atsakingi ir sąmoningi,  saugokime save ir savo artimuosius, kad kuo greičiau suvaldytume COVID-19 ligą ir galėtume drąsiai išeiti į gryną orą džiaugtis pavasariu ir bundančia gamta.

 

 

Kaip vertinate teikiamų paslaugų kokybę?
sveika mokykla 20 metų