biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

Įvykę renginiai

2020-01-24

Vidzgirio progimnazijoje visuomenės sveikatos specialistė Raimonda Radzevičienė, gyd. odontologė Inga Matonienė ir gyd. odontologo padėjėja – burnos higienistė Deimantė Lisauskaitė su septintokais diskutavo, ką reikia daryti norit turėti sveiką ir gražią šypseną, priminė kaip nuolat tinkamai rūpintis dantų bei burnos būkle.

Skaityti plačiau
2020-01-24

Sausio mėnesį Lopšeliuose-darželiuose „Girinukas“, „Du gaideliai“ ir „Saulutė“ ugdytiniams pristatytos ir aptartos atmintinės „Palik mane namie, jei“: vemiu, esu išbertas, viduriuoju, mano akytė raudona (konjuktyvitas), skauda gerklę arba ji raudona ir patinus, atsibudęs nesijaučiu gerai, sloguoju ir karčiuoju.

Skaityti plačiau
2020-01-24

Sausio 22 d. Lopšelyje-darželyje ,,Saulutė“ visuomenės sveikatos specialistė Raimonda Radzevičienė vedė plokščiapėdystės profilaktikai skirtą mokomąją pamokėlę „Sveikos pėdos, mažos pėdos“ „Boružėlių“ ir „Nykštukų“ grupių vaikams.

Skaityti plačiau
2020-01-23

     Nuo pat mažų dienų vaikus reikia mokyti kaip saugoti akis 

Skaityti plačiau
2020-01-23

     Siekiant pritaikyti mokslo žinias kasdienybėje, Jotvingių gimnazijoje vyko netradicinė pamoka, taikant STEAM ugdymo kryptį

Skaityti plačiau
2020-01-23

     Sausio 16 dieną Senamiesčio pradinės mokyklos pirmokėliai buvo pakviesti į Dantukų šventę

Skaityti plačiau
2020-01-23

     Sausio 13 ir 20 dienomis 6c, 6b, 6a klasės mokiniai dalyvavo integruotose technologijų ir žmogaus saugos pamokose

Skaityti plačiau
2020-01-23

Vidzgirio progimnazijoje visuomenės sveikatos specialistė Raimonda Radzevičienė pradėjo užsiėmimų ciklą priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams ir pirmokams „Sveiki dantys – graži šypsena“.

Skaityti plačiau
2020-01-23

Retas skiriame pakankamą dėmesį akių ligų profilaktikai, o dažnas net nusprendžiame galį nusilpusį regėjimą koreguoti patys. Nesiskundžiantiems regėjimo sutrikimais patariama akis pasitikrinti bent kartą per metus. Kadangi labai svarbu rūpintis akių sveikata mokyklos visuomenės sveikatos specialistė Raimonda Radzevičienė pakvietė Panemunės progimnazijos pedagogus nemokamam jų patikrinimui.

Skaityti plačiau
2020-01-23

Dantų higienos mokymas turi prasidėti vos išdygus pirmam dantukui ir tęstis visą gyvenimą. Esant nepakankamai burnos ertmės higienai, per dieną danties paviršius pasidengia apnašomis. Nevalant ar netinkamai juos nuvalius, apnašos kaupiasi tarpdančiuose bei dantų vagelėse. Dėl šių priežasčių atsiranda blogas burnos kvapas, neestetiškai atrodo dantys, vystosi dantų ėduonis bei kitos ligos pirmokams kalbėjo gyd. odontologė Inga Matonienė.

Skaityti plačiau
2020-01-23

Sausio 15 dieną lopšelyje-darželyje „Saulutė“, siekiant paaiškinti „Boružėlių“ grupės ugdytiniams apie ugnies keliamus pavojus ir pasekmes organizuotas užsiėmimas „Aš saugus, kai žinau“, kurį vedė visuomenės sveikatos specialistė Raimonda Radzevičienė.

Skaityti plačiau
2020-01-23

Vidzgirio progimnazijoje visuomenės sveikatos specialistė Raimonda Radzevičienė, gyd. odontologė Inga Matonienė ir gyd. odontologo padėjėja – burnos higienistė Deimantė Lisauskaitė  tęsė užsiėmimus pirmokams „Sveiki dantys – graži šypsena“.

Skaityti plačiau
2020-01-15

2020 m. sausio 8 d. l/d "Putinėlis" vyko užsiėmimas „Pažinkime vaisius ir daržoves“. Užsiėmime dalyvavo grupės "Saulytės" vaikai, kurie mokėsi vaisių ir daržovių spalvas, susipažino su naudingais organizmui vitaminais. Žaidėme įvairius  žaidimus su magnetukais bei  atlikome užduotėlę, kur reikėjo nuspalvinti tik tam tikros spalvos vaisius bei daržoves.

Skaityti plačiau
2019-12-18

     Jotvingių gimnazijos pirmokai nagrinėjo širdies sandarą, mokėsi apie širdies ir kraujagyslių ligas, galimus įgimtus širdies sutrikimus

Skaityti plačiau
2019-12-18

     Gruodžio 12 dieną vyko lytinės brandos švietimo programos, skirtos 6 klasių mergaitėms, pamoka „Tarp mūsų, mergaičių“

Skaityti plačiau
2019-12-03

     Pasitinkant pasaulinę AIDS dieną, kuri minima gruodžio 1 – ąją Alytaus Dzūkijos mokykloje lapkričio 29 dieną vyko viktorina -protmūšis  „AIDS – GERIAU ŽINOTI 19“

Skaityti plačiau
2019-12-03

     Pasaulinė AIDS diena (gruodžio 1–oji). Pažymėdamas šią datą, ULAC kvietė ugdymo įstaigas, dalyvauti protmūšyje – „AIDS: geriau žinoti 19“. Šį pirmadienį, gruodžio 2-ąją, ir mūsų mokykla parodė savo solidarumą prisijungdama prie šios iniciatyvos

Skaityti plačiau
2019-12-03

Rudenį ir žiemą, kai anksti temsta, vėlai prašvinta, ypač daug pavojų tyko keliuose, padaugėja eismo įvykių, kuriuose nukenčia pėstieji. Š.m. lapkričio 29d. „ Volungės“ progimnazijoje su pailgintos grupės mokiniais kalbėjomės apie saugų eismą ir kokių taisyklių jie turėtų laikytis? Mokiniai atliko įvairias užduotis: sprendė kryžiažodį, piešė kelio ženklus, klausėsi „Amsio“ patarimų apie atšvaitus, saugos diržus, pėsčiųjų perėją.

Skaityti plačiau
2019-12-03

Gruodžio 2 d. „Volungės“ progimnazijoje vyko Pasaulinei AIDS dienai paminėti skirtas protmūšis „AIDS: geriau žinoti 2019“. Protmūšyje dalyvavo 8 klasių mokiniai ir auklėtojai. Komandos varžėsi, kas teisingiau atsakys į klausimus apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse. Visos mokinių komandos aktyviai dalyvavo protmūšyje ir buvo apdovanotos padėkos raštais, kuriuos atsiuntė Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras bei Alytaus miesto visuomenės sveikatos biuro prizais.

Skaityti plačiau
2019-12-02

Visi žino, kad rūkymas kenkia sveikatai.  „Drevinuko“ mokyklos-darželio trečiokai dalyvavo diskusijoje apie rūkymo žalą „Išmok pasakyti  NE“. Visame pasaulyje jaunėja pradedančių rūkyti amžius, todėl labai svarbu kalbėti su vaikais apie žalingus įpročius, kad tokie įpročiai netaptų jų kasdienybe.

Skaityti plačiau
2019-12-02

     Tai intelektualus žaidimas, kurio dalyviai varžosi, kas teisingai atsakys į klausimus apie užkrečiamąsias ligas ir jų profilaktiką

Skaityti plačiau
2019-12-02

ULAC duomenimis, užkrečiamosios ligos kasmet sudaro iki 20 proc. visų registruotų ligų Lietuvoje, o vakcinomis šiandien galime kontroliuoti net 28 ligas. IIa klasės mokiniai aktyviai dalyvavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistės D. Vaškelytės ir biologijos mokytojos A. Zavistauskienės organizuotame protmūšyje „Užkrečiamos ligos: tu gali (ne) susirgti“. Tai intelektualus žaidimas, kurio dalyviai varžosi, kas teisingai atsakys į klausimus apie užkrečiamąsias ligas ir jų profilaktiką. Renginio metu keturios komandos atsakė į trisdešimt vienas už kitą sunkesnių klausimų, išklausė informaciją apie virusų, bakterijų ir grybelių sukeliamas ligas. Viktorinai pasibaigus daugiausiai taškų surinkusi komanda buvo apdovanota Alytaus miesto visuomenės sveikatos biuro prizais – sportiniais krepšiais.

Skaityti plačiau
Kaip vertinate teikiamų paslaugų kokybę?
sveika mokykla 20 metų