biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

Įvykę renginiai

2020-03-09

Kovo 4 d. Alytaus lopšelio-darželio ,,Saulutė“ „Kiškučių“ grupė prisijungė prie „Sveikatiados iššūkio – saldintą gėrimą keičiu į vandenį!“.

Skaityti plačiau
2020-03-09

     Vasario 19 d. Lopšelyje-darželyje ,,Saulutė“ prisijungėme prie „Sveikatiados iššūkio – saldintą gėrimą keičiu į vandenį!“, kurio metu vyko edukacinė pamoka apie saldintų gėrimų žalą bei gryno vandens, pagardinto įvairiomis vaistažolėmis naudą organizmui.

Skaityti plačiau
2020-03-02

Sveika gyvensena – tai kasdieninis gyvenimo būdas, kuris padeda išlikti sveikam. Alytaus Dzūkijos mokykloje vasario mėnesį vyko įvairūs sveikatą stiprinantys renginiai mokiniams ir jų tėveliams. Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje vedė užsiėmimus mokiniams sveikos mitybos, asmens higienos, lytinio ugdymo, fizinio aktyvumo, taisyklingos laikysenos ir užkrečiamų  ligų profilaktikos temomis.

Skaityti plačiau
2020-02-25

Sveikatos specialistė Laimutė Marcalienė ir mokytojas Artūras Puidokas su trečiokais gimnazistais kalbėjosi apie atsakomybę už savo elgesį kelyje, gatvėje. Pažiūrėję prevencinius filmus apie įvairių narkotikų ir alkoholio poveikį žmogui, gimnazistai išbandė girtumą ir narkotikų poveikį imituojančius akinius. Gimnazistai pritarė mokytojui ir sveikatos specialistei, kad kiekvienam visuomenės nariui, eismo dalyviui būtina susimąstyti apie didžiausias vertybes - sveikatą ir gyvybę.

 

Skaityti plačiau
2020-02-11

Nuo pat pirmųjų gyvenimo metų kūdikiai mokomi švaros ir asmens higienos. Pirmieji mokytojai būna tėveliai. Vaikučius, pradėjusius lankyti ugdymo įstaigą, asmens higienos moko pedagogai ir sveikatos specialistai. L/d "Pušynėlis" vaikučius, grįžusius iš lauko, sveikatos specialistė Laimutė Marcalienė pakvietė nesiplovus rankų dalyvauti eksperimente. Nematomi mikrobai, kurie galėjo būti ant neplautų rankyčių, buvo "apgyvendinti " maišeliuose. Kruopščiai nusiplovę rankas mažieji diskutavo apie švarą, apie mikrobus, kurie gali sukelti ligas. Visiems smalsučiams reiks kelias dienas palaukti eksperimento rezultatų.

Skaityti plačiau
Kaip vertinate teikiamų paslaugų kokybę?
sveika mokykla 20 metų