biuras@alytausvsb.lt (8 315) 51 653

„Sveikatiados iššūkis – saldintą gėrimą keičiu į vandenį!“

2020-03-09

     Kovo 4 d. Alytaus lopšelio-darželio ,,Saulutė“ „Kiškučių“ grupė prisijungė prie „Sveikatiados iššūkio – saldintą gėrimą keičiu į vandenį!“.

 

     Vaikai puošėsi savo pagamintomis vandens lašelių karūnomis ir pavirto lašeliukais. Tuomet  šokome, dainavome daineles apie lašelius, žiūrėjome informacinį filmuką apie vandenį, klausėmės pasakojimo apie lašiuko kelionę.Veiklos metu sužinojome, iš kur vandenėlis atsiranda. Spėliojome, koks būtų gyvenimas be vandens. Išsiaiškinome, jog vanduo reikalingas, kad gerai jaustumėmės ir būtume sveiki.

 

     „Kiškučių“ grupės vaikai labai mėgsta gerti vandenį, nes žino koks jis vertingas mūsų organizmui, o ypač skanu – pagardintas įvairiais vaisiais.Šį kartą paįvairinome vandenuko skonį citrina, apelsinais irkiviais.Aptarėme pagardinto vandenuko kvapą, spalvą bei skonį.

 

     Labiausiai patiko eksperimentai su skoniais. Ragavome, skanavome, balsavome. Daugeliui skaniausias vanduo –pagardintas kiviais, nors keletui vaikų patiko ir grynas vanduo.

     Vanduo žmogų girdo, prausia, padeda būti švariu ir sveiku.

     Buvo smagu eksperimentuoti, žaisti, tyrinėti, sužinoti...

     Pabaigoje ugdytiniai patys ruošė vaisių vėrinukus, kuriuos sudėjome  į ąsotį vandens.Tėveliai, atėję vakare pasiimti vaikučių, galės pasivaišinti vaikųvaisių vėrinukais paskanintu vandeniu.

 

 

Raimonda Radzevičienė,

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

Kaip vertinate teikiamų paslaugų kokybę?
sveika mokykla 20 metų